Dbamy o najlepszą cenę, najwyższą jakość a co najważniejsze - o maksymalne zadowolenie klienta!

SKLEP INTERNETOWY BETITO.PL to sklep, który zapewni państwu dużą różnorodność oraz wysoką jakość oferowanych produktów renomowanych marek Europy : MAYORAL, REIMA, LOSAN

Naszym celem jest:

  • SPEŁNIENIE OCZEKIWAŃ RODZICÓW OFERUJĄC PRODUKTY MODNE I WYGODNE DLA ICH DZIECI

  • NAJLEPSZA CENA

  • SZYBKA I NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI

Poniżej znajdziecie Państwo opis oferowanych w naszym sklepie kolekcji

KOLEKCJA HISZPANSKIEJ MARKI MAYORAL

MAYORAL NEW BORN I BABY - wiek 0-2 lat

Stworzone są z delikatnej i komfortowej dla malucha tkaniny w najmodniejszej kolorystyce sezonu

MAYORAL MINI - wiek 2- 9 lat

Ubranka dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym – zapewniają komfort , nienaganny wygląd i swobodę ruchu

MAYORAL JUNIOR wiek 8-16 lat

Kolekcje inspirowane najnowszymi trendami mody . Wyjątkowa kolorystyka , tkaniny , formy w całości pozwala nastolatkowi wyglądać modnie zarówno w szkole ,na uroczystościach jak i na spotkaniach z przyjaciółmi.

KOLEKCJA FIŃSKIEJ MARKI REIMA

Jesteśmy przekonani ze dzieci zawsze powinni pozostać dziećmi i powinni mieć możliwość beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu. Dlatego wybraliśmy jako kolejna markę fińską firmę REIMA producenta sportowych ubrań dziecięcych z wieloletnim doświadczeniem i znana w całym świecie proponując unikalne ubrania i buty pozwalające na wspaniała zabawę niezależnie od warunków pogodowych.

SEZON LETNI - OCHRONA UV Lekkie i oddychające ubranka to bardzo opowiednia garderoba dla aktywnego odpoczynku i możliwości wykonywania ulubionych zajęć i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kolekcja REIMA SUN PROOF pozwala chronić dziecko przed duża ilością UV promieni pozwalając dłużej się bawić na słońcu .

SEZON ZIMOWY - Kolekcja zawiera produkty wykonane z tkaniny z unikatową wodoodporną membraną - kurtki ,kombinezony ,spodnie, rękawiczki, czapki. Wszystko to dopasowane zarówno kolorystycznie jak i krojem dla wygody pociech.

KOLEKCJA HISZPAŃSKIEJ MARKI LOSAN

Firma o silnej pozycji, obecna na rynku nieprzerwanie od 1985roku. Kolekcję charakteryzuje wesoły styl casual; kolorowy, wibrujący, doskonały dla każdego i na każdą okazję: „ Happy fashion for everybody&everyday” – zawsze w doskonałej relacji: wzornictwo / jakość / cena.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

Reklamacja towaru