Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Okulary UV - doskonała ochrona przed słońcem

Okulary UV dla dzieci - doskonale chronią oczy dziecka przed promieniowaniem słonecznym. Często myślimy że dla dobrej ochrony oczów dziecka wystarczą okulary z przyciemnianymi szkłami. Nic bardziej mylnego, okulary kupione „za grosze” na straganach czy bazarach zamiast chronić oczy dziecka mogą zrobić dzieciom szkodę i pogorszyć ich wzrok. Takie okulary przyciemniają widoczność przepuszczając mniej światła natomiast całkowicie przepuszczają promieniowanie UV. Okulary UV dla dzieci muszą posiadać odpowiedni filtr, który ogranicza promieniowanie UV zawarte w świetle słonecznym.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci z filtrem posiadają wiele funkcji ochronnych

Okulary UV dla dzieci – oprócz chronienia wzroku dziecka przed promieniowaniem muszą chronić dziecko przed urazami mechanicznymi. Dobre okulary przeciwsłoneczne dla dzieci z filtrem muszą być wykonane z odpowiedniego tworzywa, zarówno oprawka jak i „szkło”. W okularach z filtrem dla dzieci oprawka musi być wykonana z odpowiedniego tworzywa uwzględniającego wrażliwą skórę dziecka. „Szkło” w okularach z filtrem dla dzieci musi być wykonane również z odpowiedniego tworzywa tak aby podczas zabawy i ewentualnego upadku nie uszkodzić mechanicznie oczu dziecka.

Okulary z filtrem UV dla dzieci od REIMA - zalety produktów

Okulary z filtrem dla dzieci oferowane przez sklep BETITO są renomowanej firmy z Finlandii REIMA. Wykonane z elastycznego tworzywa oprawki i „szkła” o jednym z najwyższych filtrów stosowanych w okularach UV dla dzieci, bo aż UV400. Sprawia to, że oczy dziecka są całkowicie bezpieczne, w pełni chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV. Okulary UV dla dzieci REIMA wykonane są modnych kolorach czyniąc stylowo twarz naszych pociech.

Okulary przeciwsłoneczne z flitrem dla dzieci - zastosowanie naszych produktów

Okulary przeciwsłoneczne z filtrem dla dzieci znajdujące się w ofercie BETITO mają zastosowanie  zarówno podczas słonecznych kąpieli na plaży jak również podczas spacerów po górskich stokach podczas słonecznej zimowej pogody. Okulary UV dla dzieci oferowane w sklepie BETITO posiadają kolorowe czerwone etui, które pozwoli przechowywać okulary z filtrem dla dzieci bezpiecznie i chronić przed zarysowaniem okulary UV w chwili gdy nie są używane. Okulary UV dla dzieci REIMA posiadają certyfikat CE.

Okulary UV dla dzieci znajdujące się w ofercie BETITO dzięki zastosowanemu filtrowi UV400 w 100% nie przepuszcza promieniowania UV-A, UV-B i UV-C. Soczewki polaryzacyjne zastosowane w okularach przeciwsłonecznych dla dzieci firmy REIMA stawiają te okulary na najwyższej półce wśród innych producentów okularów UV dla dzieci. Kupując w BETITO okulary przeciwsłoneczne dla dzieci wykazujemy się troską o swoje dziecko i możemy być pewni, że unikniemy chorób nowotworowych oczu spowodowanych szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl